Reference 

Díky milému, lidskému a individuálnímu přístupu mě celá spolupráce neskutečně bavila a celý plán mě tak nakopl, že jsem si asi poprvé v životě redukci užívala a absolutně jsem neměla pocit, že se v čemkoli omezuji. Ba naopak jídla bylo tolik, že jsem měla ze začátku problém vše ujíst. A přesto váha šla dolu, tělo se tvarovalo, chutě na sladké ustupovaly a energie se zvyšovala. Byl to pro mě malý zázrak, ta nenásilná forma, vlastní vybírání jídel, úžasné a hlavně rychlé recepty z pár ingrediencí! Ivetka a její plán mě naučily pochopit, že nemusím trávit hodiny v kuchyni, abych měla vyvážené jídlo. Také jsem se naučila, jak nad jídlem přemýšlet a jak si ho do budoucna sama sestavit. Jsem vděčná za pomoc nejen vyrýsovat postavu, ale celkově nastartovat lepší životní styl!

Veronika 

-2,5 kg a -10,5 cm po celém těle za měsíc

Dobrý den paní Juričičová. Chtěla jsem Vám velmi poděkovat za Vaše rady a vedení. Né nadarmo se říká "dobrá rada nad zlato". Včera jsem se změřila a během 10 dnů jsem shodila 2 kg na váze, zhubla 1cm na stehnech a v pase a dokonce v bocích 3cm. To vše jen díky správně nastavenému jídelníčku a počtu kcal na den (2200kcal).Mám tedy pocit, že neustále něco jím, ale na druhou stranu jsem se takhle dobře dlouho necítila. Nepálí mě žáha, nemám pocit těžkého žaludku a mnohem lépe se mi spí. A hlavně se nebojím na sebe koukat v zrcadle . Začínám se sama sobě líbit.

Lenka

Výživová konzultace

Ahoj Ivet, chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvé rady a plán, který jsi mi nastavila. Za 4 týdny mám 3,5kg dole na váze a 3cm přes břicho, i když bych řekla, že nedělám nic jiného, než jen jím. Na což jsem nebyla zvyklá. Už dlouho jsem se tak dobře necítila a hlavně se tak dobře nevyspala jako teď. Díky plánu jsem do sebe začala dostávat i více vody, což vede jen k lepším výsledkům, nebolí mě hlava a ani nejsem tolik unavená. Pohled do zrcadla už není tak tragický, jako býval. Jsi skvělá a ještě jednou moc děkuji, dodala jsi mi sebevědomí a odvahu.  

Kristýna 

-3,5 kg a -7 cm po celém těle za měsíc

Se svoji postavou a váhou se peru už od puberty. Co se mi narodily děti, nedařilo se mi kila shodit, i když jsem se všelijak snažila. Ivetka mi nastavila jídelní plán, vše podrobně vysvětlila a byla tu pro mě ve chvílích, kdy jsem si nebyla jistá. Patří ji velké dík, protože tahle cesta opravdu funguje. Její přístup je navíc velmi empatický, lidský a milý, takže člověk opravdu cítí jistotu v zádech při zajíždění nového životního stylu! Naučila jsem se nad jídlem víc přemýšlet a cítím se fyzicky velmi dobře. Děkuji, děkuji!

Tereza 

-4 kg a -14 cm po celém těle za měsíc

Vytvořte si webové stránky zdarma!